Тиквеш триумфираше со 30-27 над Голден Арт КЛ7 во рамките од плејаутот од ракометниот шампионат, со што кавадарчани си ги зголемија шансите за опстанок во ...
сите 5 | | | прочитана: 380 | веќе видена