Економскиот модел на ВМРО–ДПМНЕ дава резултати. СДСМ изминатите четири години не донесе ниту една инвестиција. Владата на Заев изминатите години не изгради ...
сите 3 | | | веќе видена

Планот на Владата е овие законски измени да стапат во сила од 1 јануари следната година. Даночните експерти сметаат дека овие измени ќе паднат на грбот на оние ...
| | веќе видена