Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 19 часа

Кавадарчанецот Пепи Тодорчев, кој со семејството долги наназад живееше во Чикаго, САД, пред два дена починал од корона вирус, а негови пријатели започнаа ...
сите 4 | | | веќе видена